Oferta

1a

Międzynarodowy przewóz osób

Specjalizujemy się w międzynarodowym przewozie osób juz od kilku lat. Przewozimy kilkadziesiąt osób za granicę i z powrotem. Nasi klienci zawsze mogą liczyć na pełen profesjonalizm zarówno ze strony naszych pracowników biurowych jak i kierowców. Realizując Państwa potrzeby organizujemy przewozy osób do Niemiec, Holandii, Szwajcarii oraz Luxemburga.

.

Stali oraz nowi pasażerowie mają gwarancję wysokiej bonifikaty. Oferujemy przewozy luksusowymi, klimatyzowanymi mikrobusami. Nasze busy są pod stałym nadzorem serwisowym.

.

Dbając o komfort, oraz wygodę naszych klientów jeździmy tylko nowymi busami – Ford, Opel, Renault.Wyjazdy do Niemiec i  Holandii organizowane są w : Niedziele,Wtorek i Piątek (rano)Powroty z Niemiec i Holandii odbywają się w : Środy, Soboty i Poniedziałki (rano) .Wyjazdy do Szwajcarii i Luksemburga organizowane są w każdy Wtorek i Piątek (rano) .Powroty ze Szwajcarii i Luksemburga organizowane są w każdą Środę i Sobotę (rano) .Zorganizowane grupy minimum 5 osób możemy zawieźć w dowolnym terminie.

.

.

.

6b

Transport na lotnisko

Transport na lub z dowolnego lotniska w Polsce. Usługa jaką Państwu oferujemy może być świadczona dla konkretnego jednego odbiorcy. Lub też w przypadku organizacji wyjazdu przez większą grupę.

.

W przypadku Państwa zainteresowania prosimy o kontakt z nami na wskazane w danych strony telefony lub mail.

.

.

.

dsf

Wynajem pojazdów

Martex-Firma oferuje również wynajem samochodów na imprezy okolicznościowe m.in. wesela, komunie, chrzciny, urodziny.

.

Ceny usług są bardzo atrakcyjne – zapraszamy do kontaktu z pracownikami naszej firmy pod numerem telefonu 34 358 88 19 lub bezpośrednio w siedzibie.

.

.